Pendrive reklamowy to bardzo praktyczny gadżet reklamowy. Jest chętnie wykorzystywany przez klientów. Dzięki niewielkim rozmiarom mogą być zawsze z konsumentem, a nadrukowane logo będzie mu o Tobie stale przypominać. Dodatkowo pamięci kojarzą się z techniką i innowacją, co skutecznie wpływa na wizerunek firmy i stanowi ją bardziej nowoczesną.

Ponad trzysta modeli pendrive reklamowych pozwoli dopasować design do charakteru przedsiębiorstwa. A duże możliwości znakowania czynią je znakomitym narzędziem promocyjnym.
W naszej ofercie znajdziesz pendrive reklamowe z logo, w różnych kształtach, kolorach oraz wykonane z różnych materiałów (pendrive z plastiku, aluminium, metalowe, skórzane, drewniane oraz silikonowe). 

Dodatkowo na reklamowej pamięci flash możemy wgrać materiały firmowe, bez przeszkód przenosić duże pliki, materiały edukacyjne, prezentacje. Istnieje możliwość zapisu danych, których Twój klient nie będzie mógł usunąć, a pozostała pamięć będzie w pełni funkcjonalna.

Na pamięci udzielamy dożywotniej gwarancji producenta.
Nie masz projektu spełniającego wymagania poligrafii? Na Twoje życzenie opracujemy projekt spełniający Twoje oczekiwania. szczegóły >>Oferta katalogowa
Interesują Cię inne modele przenośnych pamięci? Zapoznaj się z treścią katalogu firmy, której jesteśmy dystrybutorem! Znajdziesz tam wiele różnych modeli pamięci USB począwszy od skórzanych, przez drewniane, skończywszy na przypominających kartę bankową. Aby otworzyć katalog kliknij w okładkę >>