Oferujemy obszerny wybór modeli kalendarzy w pełni autorskich, od początku do końca zaprojektowanych stricte pod Twoją firmę! Za pomocą Twojej grafiki, loga i danych sprawimy, że Twój kalendarz będzie profesjonalnym nośnikiem reklamowym zarówno wisząc w Twojej firmie, jak i w domach klientów obdarowanych nim przez Ciebie. 
Dostępne modele:
Kalendarze trójdzielnie:
  • Kalendarze standard - to najpopularniejsze kalendarze, zwane inaczej trójdzielnymi, które mogą mieć wypukłą bądź płaską główkę. Sporo miejsca na główce oraz pod kalendarium idealnie nadaje się na zamieszczenie doskonale wyeksponowanej grafiki promującej firmę. Plecki kalendarza pozostają bez nadruku, co czyni je bardziej ekonomicznymi. Ten rodzaj kalendarza idealnie nadaje się dla ludzi z zamiłowaniem do pracy, ceniących sobie przestrzeń i wygodę, idealnie nadaje się do wyznaczania ważnych dat i spotkań, w dodatku jest bardzo przejrzysty.
     


  • Kalendarze maxi - to najpopularniejsze kalendarze, zwane inaczej trójdzielnymi. Różnicą jest to, że są dużych rozmiarów osiągających 83cm długości, oraz mają Państwo możliwość zamieszczenia danych firmowych również na pleckach kalendarza. Kalendarz maxi jest przeznaczony dla osób wymagających, ceniących sobie przestrzeń, estetykę i wygodę. Sporo miejsca na główce i pleckach idealnie nadaje się na zamieszczenie doskonale wyeksponowanej grafiki promującej firmę. Ten rodzaj kalendarza idealnie nadaje się dla ludzi z zamiłowaniem do pracy, do wyznaczania ważnych dat i spotkań, w dodatku jest bardzo przejrzysty. Model maxi występuje również w wersji spiralowanej, w zależności od życzenia klienta.

 

 

Kalendarze biurkowe - typ kalendarza, który świetnie łączy w sobie estetykę i funkcjonalność, idealnie dostosowany do pracy przy biurku dzięki możliwości łatwego odrywania kalendariów, dzięki piramidkowym kształcie stabilnie stoi na biurku. Na rewersie kalendarza, czyli miejscu, które widzi osoba po drugiej stronie biurka znajduje się sporo miejsca na hasła promocyjne. 

 

 

Kalendarze jednodzielne - jeden z najpopularniejszych typów kalendarzy. Z uwagi na sporo miejsca na wyeksponowanie grafiki jest skutecznym narzędziem margetingowym, a ponadto praktycznym planerem, miejsce pod kalendarium również może przybrać ciekawy efekt i zawierać np. firmowe dane lub hasła reklamowe.

 

 

 

 
Kalendarze mikrus - kalendarze jednodzielne, ze wzbogaconym kalendarium bieżącego miesiąca o dwa następne miesiące w wersji mini. Idealne dla osób, które nie mają wystarczająco dużo miejsca na długi kalendarz trójdzielny, a mimo to chcą mieć obszerniejszy planer. W dodatku jest bardzo wygodny z uwagi na 3 różne sposoby, w których można go zamieścić na ścianie: klasyczna dziurka, taśma samoprzylepna lub magnes. Pomimo tak wielu funkcji, wciąż jest skutecznym nośnikiem marketingowym dzięki dużemu obszarowi, na którym zamieścimy Twoją grafikę promującą!

 

 

Kalendarze plakatowe - inaczej zwane ściennymi to doskonały pomysł na reklamę Twojej firmy! Proste i funkcjonalne kalendarium oraz obszerne miejsce na motyw/grafikę stanowi o ich użyteczności, a odpowiednia gramatura, szereg uszlachetnień i wykończeń, takich jak metalowa listwa wieńcząca kalendarz sprawi, że będzie służył Ci przez cały rok!

 

 

Kalendarze spiralowane - inaczej zwane wieloarkuszowymi, jak sama nazwa wskazuje każdy miesiąc usytuowany jest na odmiennym arkuszu z innym motywem bądź obrazem, co sprawi, że taki kalendarz nigdy się nie znudzi. Wysoka jakość grafiki sprawi, że niejedna osoba zawiesi na nim oko! Wszystkie arkusze złączone są metalową spiralą. Możemy również zastosować szereg uszlachetnień, które z pewnością nadadzą kalendarzom profesjonalny wygląd.

 

 

OFERTA KATALOGOWA
Oprócz tego dysponujemy obszerną ofertą katalogową wzorów różnorodnych kalendarzy z możliwością zamieszczenia własnego nadruku na gotowym motywie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą katalogową!

Kliknij w okładkę aby zobaczyć zawartość wybranego katalogu >>

    
 
Na terenie Sanoka kalendarze oraz pozostałe wydruki reklamowe dowozimy gratis pod wskazany adres!