Segregatory służą nam codziennie do przechowywania ofert i innych ważnych dokumentów. Czemu więc nie przechowywać ich w estetycznej oprawie, zawierającej grafikę identyfikującą Twoją firmę? Oferujemy segregatory o formatach A4, które mogą stać się wizytówką Twojej firmy. Wystarczy, że zamówisz firmowe segregatory, a my dopilnujemy, by były najwyższej jakości. Nadruki wykonujemy techniką offsetową lub cyfrową.

 

Segregatory druk cyfrowy

Segregatory z mechanizmami do wpinania dokumentów (dwuszczękowe o wysokości 42 i 62 mm oraz czteroszczękowy o wysokości 42 mm).
Wykonywane z litej tektury o grubości 2mm kaszerowanej (oklejonej): od strony zewnętrznej zadrukowanym na Xerox 1000 papierem samoprzylepnym laminowanym folią błyszczącą; od strony wewnętrznej białym papierem.
Wymiary segregatorów:
- z mechanizmami 42 mm (wys. x szer. x grubość): 316mm x 267mm x 50mm
- z mechanizmem 62 mm (wys. x szer. x grubość): 316mm x 277mm x 72mm

 

Segregatory druk offsetowy
Porządkowanie i archiwizowanie dokumentów to podstawowe zadanie. Nasz segregator może być również: katalogiem produktów, prezentacją materiałów szkoleniowych, estetyczną oprawą. Może być reklamą Twojej firmy! Posiada mechanizm 2-ringowy, rozchylany ręcznie i dostosowany do rozstawu otworów w dziurkaczu. Kształt ringu jest typu D, czyli jeden z ringów jest prosty, dzięki temu włożone kartki mają estetycznie wyrównane krawędzie.

Szerokość grzbietu:
41 mm (wkład 25 mm - do 250 kart 80 g)
47 mm (wkład 30 mm - do 300 kart 80 g)
57 mm (wkład 40 mm - do 400 kart 80 g)
75 mm (wkład 50 mm - do 500 kart 80 g)

Zadruk: jednostronny 4/0 (zadruk oklejki) lub dwustronny 4/4 (zadruk oklejki i wyklejki).

Wyposażenie dodatkowe: kółko grzbietowe - umożliwia sprawne wyciągnięcie segregatora spośród innych. Kieszonka na wizytówkę nie pozwoli jej zgubić, grzbietowa poinformuje o zawartości, a trójkątna może schować np. ulotkę. Kieszonka na CD zgra się dobrze z całością.

 

Nie masz projektu spełniającego wymagania poligrafii? Na Twoje życzenie opracujemy projekt spełniający Twoje wymagania.
Na terenie Sanoka segregatory oraz pozostałe wydruki reklamowe dowozimy gratis pod wskazany adres!