Banery reklamowe to wydruki na plandece o podwyższonej wytrzymałości. Stosowane często na ogrodzenia czy elewacje budynków jako bardzo tani nośnik reklamowy. Pełnokolorowy druk, pozwala na wykonanie ciekawych wizualnie wydruków.

W zależności od rodzaju drukowanych prac proponujemy druk w technologii solwentowej lub innowacyjny druk w technologii UV.

Wydruki odporne na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych.
W cenie wydruku: boki banerów są wzmacniane poprzez zgrzewanie i oczkowane co około 50 cm w celu ułatwienia montażu.

Nie masz projektu spełniającego wymagania poligrafii? Na Twoje życzenie opracujemy projekt spełniający Twoje wymagania.
Na terenie Sanoka banery oraz pozostałe reklamy wielkoformatowe dowozimy gratis pod wskazany adres!

Baner reklamowy, zadruk full kolor, wzmacniane krawędzie, oczkowanie co 50 cm

Powierzchnia w m2

Cena brutto za 1m2

 

Do 5m

38.00

 

6 - 10m

36.00

 

11 – 20m

32.00

 

21 wzwyż

29.00


Druk UV to najnowocześniejsza technologia umożliwiająca druk praktycznie na każdym sztywnym i elastycznym materiale. Światło UV powoduje natychmiastowe utrwalnie farby. Atramenty UV nie wydzielają jakichkolwiek szkodliwych oparów. Przez to aplikacja może się znajdować we wnętrzach pomieszczeń. Wydruk prosto z maszyny nadaje się do ekspozycji (nie wymaga dosychania). Dzięki natychmiastowemu utrwaleniu farby istnieje możliwość nałożenia większej ilości atramentów, dzięki temu kolory na wydruku są bardziej wysycone. Banery reklamowe drukowane techniką UV charakteryzują się większą ostrością.

Trwałość wydruku jest uzależniona od miejsca i czasu ekspozycji na promieniowanie UV. Bez dodatkowego zabezpieczenia laminatem UV banery mają trwałość do 3 lat. Z dodatkowym zabezpieczeniem laminatem UV od 4 nawet do 10 lat.

Istnieje możliwość laminowania wydruków laminatem płynnym lub folią UV co dodatkowo zwiększa trwałość banerów oraz chroni wydruki przed blaknięciem.

Podane ceny dotyczą druku projektów przesłanych przez klienta.