Polityka prywatności

Informacje podstawowe
Wszelkie podane przez Ciebie na serwisie visualmedia.info.pl dane osobowe i adresowe NIE będą w jakikolwiek sposób udostępniane ani odsprzedawane osobom trzecim.

Dane osobowe
W czasie korzystania z visualmedia.info.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych. Korzystanie z dostępnych serwisów jest możliwe wyłącznie po podaniu wszystkich wymaganych informacji niezbędnych do działania serwisu. Użytkownik serwisu ma prawo do poprawiania swoich danych a także możliwość cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

Powiadomienia o nowych produktach
Dokonując zakupu na visualmedia.info.pl zgadzasz się na otrzymywanie informacji o nowych produktach co zwykle wiąże się z rabatem dla stałych klientów. Visualmedia.info.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności. Rozumie się tutaj informacje odnoszące się bezpośrednio do serwisu, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), listy mailingowej, oraz niektóre informacje komercyjne. Zgodę na otrzymywanie wiadomości możesz w każdej chwili odwołać wysyłając do nas email w sekcji kontakt.

Zamawianie produktów i usług
Zamawianie produktów i usług odbywa się drogą mailową lub przez podpisanie zamówienia z pracownikiem firmy. Przy składaniu zamówienia wymaga się podania wszystkich danych niezbędnych do wystawienia faktury VAT oraz opis przedmiotu zamówienia.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności, a każdego klienta i użytkownika serwisu obowiązuje znajomość aktualnej polityki prywatności.


Trwaja prace nad nową odsłoną naszej strony www. Szereg nowości już niebawem!

więcej >>

RAV
gp
isanok
sanoktv
BZ_WBK
PBS_Partner
POL-CAR
achoolka
apogeum
apteka
cenowy_szok
fantazja
get_in_bank
intermarche
panorama
wtorpol
Your mail*
Your name*