Wykonujemy spoty reklamowe na potrzeby kampanii na monitorach reklamowych, telebimach oraz w internecie. Spoty reklamowe to przyszłość! Jak pokazują badania- reklama multimedialna jest jedną z najbardziej skutecznych form perswazji, która dociera do ponad 93% ludzi mających z nią kontakt, chociażby na poziomie podświadomym.
Animacje reklamowe wykonujemy w technologii flash. Do produkcji reklam wykorzystujemy grafikę zarówno rastrową i wektorową. Daje to niemal nieograniczone możliwości kreacji. Barwne dynamiczne animacje są chętnie oglądane przez potencjalnych klientów.
Parametry spotów dobierane są ściśle do monitorów na których będą emitowane.
Co musimy wiedzieć:
- gdzie będzie emitowany spot (monitor / telebim)
- przekątna wyświetlacza (np. 4:3, 16:10)
- obsługiwana rozdzielczość (np. 720X480, 1680x1050)
- format animacji (np. *.swf, *.avi, *.wmv)
- rodzaj kodeka (np. DivX, xVid)
Spoty animowane przeważnie wykonywane są z materiałów dostarczonych przez klienta (logo, zdjęcia, opis). Istnieje również możliwość wykonania/zakupu zdjęć przez nas.
Spoty video / filmy prezentacyjne
Wykonujemy również spoty reklamowe w technologii video. Najczęściej wykorzystywane na potrzeby reklamy telewizyjnej. Z powodzeniem wykorzystywane również jako prezentacja firmy na targach, lub jako insert na płytach dokładanych do drukowanych materiałów promocyjnych firmy, tóry w znaczny sposób podnosi prestiż przedsiębiorstwa.