Masz już własną stronę www?
Strona internetowa jest jednym z podstawowych kanałów komunikacji firmy z klientami w internecie. Pozwala prezentować ofertę produktów lub oferowane usługi, a także buduje pozytywny wizerunek firmy.
Zdobyte doświadczenie i znajomość marketingu internetowego pozwala nam na tworzenie stron www przyjaznych użytkownikowi.
Tworzymy nowoczesne strony, zgodne z najnowszymi standardami, dobrze zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek, intuicyjną w obsłudze i łatwe w aktualizowaniu. Tworząc stronę korzystamy z najnowocześniejszych technologii oraz naszego wieloletniego doświadczenia. Wiemy jak stworzyć stronę zgodnie ze wskazówkami najwybitniejszych twórców wyszukiwarek, a Twoja strona będzie w stanie konkurować z innymi serwisami danej branży. Dzięki własnej stronie internetowej klienci zainteresowani Twoją ofertą sami będą mogli Cię odnaleźć, a twoja firmowa strona www pozwoli im na to o każdej porze dnia i nocy.
Ponadto, nasze projekty stron www są responsywne. Dostosowują się do urządzeń, na których są otwierane, tak więc dopasowują się również do przeglądarek w telefonach komórkowych.
Wygląd i funkcjonalność witryny www jest składową wielu czynników. Doradzimy jakie rozwiązanie najlepiej będzie się sprawdzało w przypadku Twojej firmy, tak aby strona skutecznie trafiała do jak najszerszego grona odbiorców.
Wykonanie strony internetowej składa się z następujących etapów:
- Rozmowa z klientem, określenie potrzeb
- Wyodrębnienie grupy docelowych odbiorców i zdefiniowanie ich oczekiwań
- Analiza funkcjonalności strony internetowej
- Zaprojektowanie strony www, przygotowanie estetycznej i oryginalnej szaty graficznej
- Zaakceptowanie projektu przez Zamawiającego
- Prace programistyczne i wdrożeniowe
- Odebranie strony przez Zamawiającego
- Pomoc techniczna, opieka nad stroną, możliwość rozbudowy serwisu i aktualizacje witryny www
Zlecając nam stworzenie strony www masz gwarancję, że:
- projekt graficzny zostanie stworzony od podstaw wyłącznie dla Ciebie. Nie tworzymy z gotowych szablonów, dzięki czemu witryna wyróżni się w Internecie,
- będzie ona zgodna z najnowszymi standardami sieciowymi,
- kod strony będzie zoptymalizowany, co ułatwi jej późniejszą promocję w wyszukiwarkach i pozycjonowanie